AÇIK SAATLER

Pzt - Cts 8:00 - 18:00

ADDRES

Karadenizliler Mh. Kullar cd. No:405 Başiskele/Kocaeli

Makine Grubu

HİUP VİNÇ KİRALAMA

8 tondan 75 tona ve 45 metreye kadar uzanababilen katlanabilir pratik araç üstü vinçlerdir.Şirketimiz bünyesinde her türlü hiyap vinç bulunmaktadır.Şirketimiz saatlik ,günlük ,aylık ,yıllık vinç kiralar.

MOBİL VİNÇ HİZMETLERİ

80 tondan 250 tona kadar, 50 metreden 100 metreye kadar ağır tonajlı ve yüksek metrajlı vinçlerdir.Açık alanlarda kullanılan ve hiap vincin yetişemediği kaldıramadığı yerlerde boy göstermektedir.firmamızca günlük aylık yıllık kiraya verilmektedir.

SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

Genel itibari ile insan kaldırmak için kullanılan; temizlik, boya, tabela, montaj işlerinde insan kaldırılan sepetli vinçlerdir.Şirketimiz saatlik günlük ve aylık olmak üzere sepetlik vinç kiralama hizmeti sunmaktadır.

LOWBET AĞİR NAKLİYAT

Genel itibariyle insan gücü ve küçük araçların yetmediği yerlerde ağır nakliyesinin gerektiği durumlarda yüklerin taşınması için kullanılan araç tipleridir.firmamız bünyesinde her türlü tonajlı yüklerin boşatılması ve taşınması sigortalı bir şekilde sağlanmaktadır.

FORKLİFT KİRALAMA

3tondan 10 tona 7 metreye kadar uzanabilip yük taşıyabilien küçük pratik iş makineleridir.firmamız tarafından günlük aylık olarak kiralık forkliflerimiz kiraya verilir.

MANLİFT PLATFORM KİRALAMA

Yüksek taşıma kapasitesine sahip makaslı platformları hem iç hem de dış mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Pothole stabilizer sistemleri sayesinde aşırı yük limit uyarısı vererek güvenli taşıma imkanı sağlayan makaslı platformlar, sağlam, güvenilir ve kolay bakım imkanı sağlayan makine dizaynına sahiptir.