AÇIK SAATLER

Pzt - Cts 8:00 - 18:00

ADDRES

Karadenizliler Mh. Kullar cd. No:405 Başiskele/Kocaeli

Sepetli Vinç

Sepetli vinç, dorse veya kamyon üzerine hidrolik sistem çalışma prensibine göre monte edilen, bom olarak adlandırılan mekanik kol ucunda bulunan sepet üzerinde taşıma yapılan bir vinç çeşididir. Sepetli vinçler yük veya insan taşımak için dizayn edilen ağır iş makineleridir.

Sepetli vinçler genellikle sabit olmayan, mobil vinç olarak sınıflandırılırlar. Bunun nedeni ise sepetli vinç mekanizmasının hareketli bir araç üzerine monte edilmesidir. Sepetli vinçler özel üretim ağır iş makinesi sınıfına da dahil edilir.

Ogun Vinç sitemizde listelenen mobil vinçlerle ilgili saatlik, günlük ve aylık kiralama hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Araç üstü Sepetli Vinç Kiralama  grubu

Ogün platform 25 metreden 75 metreye kadar hertürlü sepetli platform kiralama hizmetlerini Kandıra kiralama ,kocaelide kiralama ,Karamurselde kiralama,Derincede kiralama ,başiskelede kiralama,İzmitte kiralama ,Sakarya ,düzce ,bolu ‘da sepetli platform kiralama ,Eskişehirde ,Kocaelie sepetli vinç  kiralama ,vinç manlift ,eklemli ,mobil vnç ,teleskobik vinç kiralama hizmetleri vermektedir.